Profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy

Profesjonalny serwis blacharsko lakierniczy

Twój samochód uległ uszkodzeniu? Zadzwoń do nas. Gwarantujemy szybkie naprawy blacharskie i lakiernicze. Sami odbierzemy od Ciebie zepsute auto i zaprowadzimy do naszego serwisu blacharsko-lakierniczego, gdzie nasi doświadczeni profesjonaliści dołożą wszelkich starań, by przywrócić mu dawny blask.

Gdy nasi fachowcy dokonają już oględzin uszkodzeń i przygotują kosztorys za pomocą jednego z programów eksperckich (audatex, eurotax, dat), przedstawią je Twojemu towarzystwu ubezpieczeniowemu. To właśnie my zajmiemy się wszystkimi sprawami z Twoim ubezpieczycielem, bez względu na to, czy będzie to naprawa samochodu z własnego AC, czy też naprawa samochodu z OC sprawcy.

Istnieje u nas również możliwość bezgotówkowego rozliczenia naprawy, ponieważ współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (mamy podpisane umowy m.in. z Ergo Hestia, Warta, MTU, HDI, Interrisk, Benefia, Compensa, Gothaer, Uniqa oraz Generali)
Na czas naprawy możemy zaoferować Ci samochód zastępczy z naszej floty, a gdy będzie już po wszystkim, przyprowadzimy Twoje auto do Ciebie. Nie będziesz musiał nawet kiwnąć palcem, bo my zajmiemy się wszystkim! Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? Sprawdź nas.

Sekret naszego serwisu tkwi w doświadczeniu i pełnym profesjonalizmie, jaki cechuje naszych pracowników. My rozumiemy oczekiwanie najlepszej opieki dla waszego samochodu i taką też zamierzamy go otoczyć. W naszych oddziałach w Katowicach oraz Warszawie świadczymy usługi blacharskie z wykorzystaniem oryginalnych części (m.in Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Citroen, Audi, BMW, Toyota, Volkswagen, Skoda, Seat, Peugeot, Volvo) i lakiernicze, z wykorzystaniem lakierów marek szanowanych na całym świecie (np. PPG).

Opinie naszych klientówPoznaj nasz serwis

Polecają nas