Profesjonalny serwis blacharsko lakierniczy

Twój samochód uległ uszkodzeniu? Zadzwoń do nas. Gwarantujemy szybkie naprawy blacharskie i lakiernicze. Sami odbierzemy od Ciebie zepsute auto i zaprowadzimy do naszego serwisu blacharsko-lakierniczego, gdzie nasi doświadczeni profesjonaliści dołożą wszelkich starań, by przywrócić mu dawny blask.

Gdy nasi fachowcy dokonają już oględzin uszkodzeń i przygotują kosztorys za pomocą jednego z programów eksperckich (audatex, eurotax, dat), przedstawią je Twojemu towarzystwu ubezpieczeniowemu. To właśnie my zajmiemy się wszystkimi sprawami z Twoim ubezpieczycielem, bez względu na to, czy będzie to naprawa samochodu z własnego AC, czy też naprawa samochodu z OC sprawcy.

Mamy podpisane umowy Partnerskie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co daje pewność bezproblemowego procesu likwidacji szkody, od jej zgłoszenia aż do bezgotówkowego rozliczenia, bez angażowania czasu po stronie właściciela samochodu.

Naprawy prowadzimy zgodnie z technologią napraw i wymogami producentów samochodów. Używamy oryginalnych części zamiennych i materiałów rekomendowanych przez producentów pojazdów. Gwarantuje to, że po naprawie samochód jest w pełni bezpieczny a jego wartość rynkowa nie zmniejsza się. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją.

Autoryzacja udzielona przez dostawców technologii lakierniczych, jest gwarancją najwyższej jakości napraw. Pracujemy wykorzystując najlepsze światowe materiały, w tym; Axalta, PPG, RM, 3M, Wurth, Bosch, Valeo.

Stosujemy najnowsze technologie napraw nadwozi samochodowych; metody SMART, SPOT, PDR, naprawy panelowe. Posiadamy bezpyłowe kabiny lakiernicze oraz system do suszenia lakierów podczerwienią REVO.

Do dyspozycji Klientów mamy flotę kilkudziesięciu samochodów zastępczych, we wszystkich klasach.

Zatrudniamy wyłącznie ludzi, którzy podzielają naszą pasję do samochodów. Na terenie Polski posiadamy pięć lokalizacji, gdzie zatrudniamy ponad 90 osób. Kwalifikacje naszych pracowników są na najwyższym poziomie, dbamy o nieustanny rozwój i szkolenia załogi.

Rozumiemy że nasi Klienci są najważniejsi. Szczególną wagę przykładamy do jakości obsługi Klientów. Nasi pracownicy rozumieją jak istotna jest komunikacja z Klientami i transparentność działań. Dedykowani doradcy pomagają wybrać najkorzystniejsze rozwiązania w procesie naprawy lub likwidacji szkody. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb, także w zakresie opcji finansowania napraw przez Klientów. Oferujemy programy lojalnościowe i rabatowe dla Klientów.


Świadczymy szeroki zakres usług dodatkowych, w tym holowanie, D2D, obsługa logistyczna transportu, przechowywanie samochodów, pośrednictwo w sprzedaży i zakupie samochodów, przygotowanie samochodów do sprzedaży, ekspertyzy rzeczoznawcze.

Współpracujemy z największymi firmami CFM w Polsce. Wieloletnia współpraca potwierdzona jest referencjami między innymi takich firm jak Masterlease, Leaseplan.


Istnieje u nas również możliwość bezgotówkowego rozliczenia naprawy, ponieważ współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (mamy podpisane umowy m.in. z Ergo Hestia, Warta, MTU, HDI, Interrisk, Benefia, Compensa, Gothaer, Uniqa oraz Generali)
Na czas naprawy możemy zaoferować Ci samochód zastępczy z naszej floty, a gdy będzie już po wszystkim, przyprowadzimy Twoje auto do Ciebie. Nie będziesz musiał nawet kiwnąć palcem, bo my zajmiemy się wszystkim! Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? Sprawdź nas.

Sekret naszego serwisu tkwi w doświadczeniu i pełnym profesjonalizmie, jaki cechuje naszych pracowników. My rozumiemy oczekiwanie najlepszej opieki dla waszego samochodu i taką też zamierzamy go otoczyć. W naszych oddziałach w Katowicach oraz Warszawie świadczymy usługi blacharskie z wykorzystaniem oryginalnych części (m.in Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Citroen, Audi, BMW, Toyota, Volkswagen, Skoda, Seat, Peugeot, Volvo) i lakiernicze, z wykorzystaniem lakierów marek szanowanych na całym świecie (np. PPG).

Opinie naszych klientówPoznaj nasz serwis

Polecają nas