Autoryzowany serwis SsangYong ABC-Cars w Warszawie!

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie otworzyliśmy nowy autoryzowany serwis marki SsangYong w Warszawie. Jest to kolejny krok na drodze naszego rozwoju i dążenia do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych usług.

Nowy serwis SsangYong znajduje się przy ul. Parowcowej 2 w warszawskich Włochach. Bliska odległość od trasy S8 czyni go łatwo dostępnym zarówno dla mieszkańców Warszawy jak i okolic. Serwis oferuje pełną gamę usług, w tym serwis mechaniczny, przeglądy okresowe, diagnostykę, a także naprawy powypadkowe, wymianę opon czy serwis klimatyzacji. Dodatkowo podobnie jak w naszym serwisie SsangYong w Katowicach, tutaj także wykonujemy montaż i serwis oryginalnych instalacji LPG do wszystkich modeli marki.

Nasza kadra wykwalifikowanych mechaników posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki SsangYong, dzięki czemu zawsze sprostają Państwa oczekiwaniom. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych i posiadamy najnowsze narzędzia i urządzenia, które umożliwiają nam przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki i naprawy.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów marki SsangYong do odwiedzenia naszego nowego serwisu i skorzystania z naszych usług. Zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem. Z nami możesz poczuć się bezpiecznie i czerpać radość z każdego kilometra spędzonego za kierownicą jednego z naszych wyjątkowych aut.