Obsługa floty

Najwyższa jakość usług
Partnerstwo w zarządzaniu flotą

Niezależnie od tego, czy posiadasz małą flotę samochodów, czy użytkujesz setki pojazdów, możemy zapewnić Ci obsługę, której potrzebujesz, aby utrzymać stuprocentową mobilność aut, a przy tym oszczędzić czas i pieniądze.

W ABC-Cars wiemy, że dbanie o utrzymanie i sprawność pojazdów ma istotne znaczenie dla rentowności Twojej firmy. Każde nieoczekiwane zdarzenie, jak wypadek czy choćby niegroźna stłuczka, może powodować szereg komplikacji związanych z wykluczeniem auta z użytkowania, mnóstwem formalności i dodatkowych kosztów.

Dlatego też przygotowaliśmy kompleksową usługę partnerstwa w zarządzaniu flotą.

Wesprzemy Cię zarówno na drodze, organizując pomoc na miejscu zdarzenia, jak i poza nią, załatwiając wszystkie niezbędne formalności. Zajmiemy się likwidacją szkód komunikacyjnych, przygotujemy pojazdy do sprzedaży lub zmiany użytkownika, skoordynujemy proces wymiany floty w przypadku większej liczby pojazdów. W ABC-Cars zrealizujesz przegląd estetyczny, naprawy blacharskie i lakiernicze, ekspertyzy techniczne czy wyceny (jeśli to przygotowanie samochodów do zdania do leasingu, wycena uszkodzeń zawsze odbywa się wg zasad opisanych w podręczniku Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów).

Zapewniamy wsparcie nie tylko w obrębie naszych oddziałów w Warszawie i Katowicach, ale na terenie całego kraju – wszystko dzięki sprawdzonym serwisom, z którymi współpracujemy. Nasi doświadczeni specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego klienta, dostosowując rozwiązania do konkretnych potrzeb. W ABC-Cars znajdziesz pełne zrozumienie, oszczędzisz czas i pieniądze, a przy tym zyskasz wysoką jakość obsługi, bezpieczeństwo i święty spokój – wszystkie problemy rozwiążemy za Ciebie!

Co zyskujesz, wybierając ABC-Cars?

100% mobilności aut
Bezzwłocznie pomożemy Ci w każdej sytuacji, zapewniając pomoc na miejscu zdarzenia i auto zastępcze na czas naprawy oraz załatwiając wszelkie formalności związane z obsługą likwidacji szkody. Dzięki usłudze door-to-door Twoi pracownicy nie muszą tracić czasu na wizyty w serwisie i mogą szybko wrócić do pracy.

Pełna kontrola
Stawiamy na przejrzystość współpracy i sprawną komunikację, dzięki czemu zawsze wiesz, co się dzieje z Twoimi autami i na jakim etapie są poszczególne sprawy. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i spokój naszych klientów.

Gwarancja jakości
W naszych serwisach gwarantujemy najwyższą jakość napraw i 100% zgodności z technologią producentów samochód. Mamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz profesjonalne zaplecze technologiczne. Używamy oryginalnych części zamiennych i rekomendowanych materiałów, dzięki czemu Twój samochód po naprawie jest nie tylko w pełni bezpieczny, ale także nie traci na wartości rynkowej.

Optymalizacja kosztów
Naszym celem jest jak najlepsze zadbanie o Twoje interesy, dlatego wspieramy Cię zarówno w procesach likwidacji szkód, poprzez rzetelną wycenę i uzyskanie pełnego finansowania od ubezpieczyciela, jak i atrakcyjną cenowo ofertę napraw finansowanych ze środków firmowych czy pomoc w przygotowaniu aut do sprzedaży, by uzyskać jak najkorzystniejszą cenę na rynku wtórnym.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Likwidacja szkód komunikacyjnych

 

Jeśli wybierzesz ABC-Cars, Twoja szkoda staje się naszym problemem. Załatwiamy za Ciebie papierkową robotę, zajmujemy się koniecznymi naprawami i rozliczamy szkodę z ubezpieczycielem. Na czas realizacji usługi otrzymujesz od nas auto zastępcze, a naprawiony pojazd podstawiamy prosto pod drzwi Twojej firmy. Dzięki temu nie musisz się niczym przejmować i możesz utrzymać mobilność floty – Twój biznes dalej będzie działał na 100%.

 

Decydując się na ABC-Cars, nie musisz się martwić brakiem czasu czy brakiem odpowiedniej wiedzy technicznej. Gwarantujemy zgodność napraw z technologią producenta, ponadto otrzymujesz od nas szczegółową dokumentację z naprawy. Dzięki nam możesz zoptymalizować koszty, np. poprzez dbanie o wysokość składek ubezpieczeniowych. Pamiętaj, że im więcej szkód, tym droższe składki. Rozwiązaniem mogą być chociażby naprawy gotówkowe drobnych szkód, jeśli będą w odpowiednio dobrej cenie.

 

Przygotowanie pojazdu do sprzedaży

 

Chcesz sprzedać auto ze swojej floty? Dzięki ABC-Cars przywrócisz mu dawny blask i podniesiesz jego wartość rynkową. W ramach tej usługi wykonamy szczegółowy przegląd samochodu i naprawimy wszelkie niedociągnięcia. Mowa tutaj zarówno o naprawach blacharsko-lakierniczych, jak i auto detailingu zewnętrznym i wewnętrznym, w tym naprawach typu SPOT, PDR czy smart repair. Wykonamy też profesjonalne zdjęcia 360 stopni, które uatrakcyjnią każde ogłoszenie i pozwolą szybciej znaleźć nabywcę.

 

W naszych serwisach stawiamy nie tylko na wyszkolonych pracowników, którzy są pasjonatami aut, ale także na nowoczesne technologie napraw z wykorzystaniem oryginalnych części i produktów renomowanych marek. Możemy też pozbyć się wgnieceń bez konieczności lakierowania. Skutecznie odnowimy także zniszczoną tapicerkę i inne elementy wnętrza – wszystko po to, by po wejściu do auta od razu chciało się nim jechać.

 

Koordynacja w procesie wymiany floty

 

Jeśli Twoja firma ma do zdania większą liczbę samochodów i w to miejsce kupuje nowe, pomożemy Ci skoordynować cały proces. W ABC-Cars doskonale wiemy, jak angażujące jest tego typu działanie. Dzięki nam możesz jednak odetchnąć z ulgą i zająć się innymi sprawami ważnymi dla Twojego biznesu. Wybierz usługę door-to-door i zyskaj więcej czasu i spokoju. Stare samochody należące do Twojej floty przygotujemy do oddania, a nowe odbierzemy od dealera i podstawimy pod drzwi Twojej firmy. Jeśli chcesz, stare auta możemy odebrać od ich użytkowników i przechować na naszym placu, ponieważ dysponujemy miejscem na kilkaset pojazdów. Decydując się na ABC-Cars, możesz więc liczyć na kompleksową obsługę!

O firmie
Opinie naszych klientów
Najwyższa jakość usług
Sprawdź nasze serwisy
Dla Ciebie
Błyskawiczna wycena

Wypełnij dane kontaktowe, załącz poglądowe zdjęcia uszkodzeń i prześlij nam jednym kliknięciem.

W ciągu jednego dnia prześlemy wstępną wycenę naprawy Twojego samochodu!

Zaufaj nam, to proste!

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Wybierz lokalizację

  Telefon

  Dodaj załącznik

  Wyślij