Blog

26 maja 2022
Trudna sytuacja na rynku motoryzacyjnym.
Nowe auta wciąż na deficycie, rynek wtórny kwitnie a ceny ofert wciąż rosną! Wbrew pozorom rok 2021 przyniósł lepsze wyniki sprzedażowe nowych aut niż rok poprzedzający. Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w samym 2021 roku zarejestrowano aż o 4,27% aut osobowych więcej niż w 2020 r. Niby nie jest źle, ale sytuacja na rynku motoryzacyjnym jest wciąż bardzo trudna. Zerwanie łańcuchów dostaw, zamknięcie fabryk, brak komponentów — to wszystko wpływa na kryzys sprzedażowy. Jednak popyt na nowe auta wciąż jest i chętnych nie brakuje. Przekłada się to na bardzo długie terminy oczekiwania na auto, zwłaszcza u dealerów najpopularniejszych marek na naszym rynku. W takiej sytuacji warto zainteresować się bardziej niszowymi markami, które mają gotowe auta do wydania, jak na przykład koreański SsangYong.
10 maja 2022
Czy już widzieliście na polskich drogach auto w takim kolorze?
Royal Magenta - piękny, szlachetny kolor przypominający przydymioną wiśnię, kojarzony z luksusem i prestiżem. Taki właśnie jest kolor roku 2022, ogłoszony jakiś czas temu przez firmę Axalta Coating Systems, globalnego dostawcę lakierów ciekłych i proszkowych - firmę, która o kolorach aut wie prawie wszystko. W związku z tym, że obecnie na drogach całego świata królują samochody w kolorach stonowanych i mało oryginalnych tj. białym (35%), czarnym (19%) oraz szarym (19%), to rzeczywiście Royal Magenta mógłby stanowić tu miłą odmianę. Czy już widzieliście na polskich drogach auto w takim kolorze?
23 listopada 2021
Jak szybko i dobrze sprzedać używane auto?
Planujesz w najbliższym czasie wymienić swoje dotychczasowe auto na kolejne, może młodsze a może potrzebujesz teraz czegoś większego?
2 listopada 2021
ABC-Cars dealerem marki SsangYong
Z wielką satysfakcją możemy już oficjalnie ogłosić, że staliśmy się autoryzowanym dealerem najstarszej koreańskiej marki samochodowej SsangYong.
27 października 2021
Ekspert radzi: Bezpośrednia likwidacja szkód (BLS). Sprawdź czy warto.
Bezpośrednia Likwidacja Szkód nie jest rozwiązaniem nowym, bo na rynku istnieje już od 2015 roku, jednak wciąż wielu kierowców albo nie wie o jego istnieniu, albo nie do końca rozumie zasady działania.
22 września 2021
Szkoda parkingowa z OC sprawcy. Radzimy co robić, jak zgłosić szkodę? BONUS: pobierz wzór oświadczenia.
Piątek wieczór, wracasz z pracy, żona i dzieci już w domu a Tobie zostały jeszcze szybkie zakupy, a potem można zacząć celebrować weekend.
9 września 2021
Uproszczona likwidacja szkody, czy to się opłaca?
Uproszczona likwidacja szkody jest szybsza i prostsza od standardowej procedury. Ten wariant towarzystwa ubezpieczeniowe stosują przy uszkodzeniach i kosztach napraw,
1 września 2021
Amerykańska limuzyna do zadań specjalnych.
W ręce naszych lakierników trafił właśnie typowo amerykański krążownik. Cadillac XTS, bo o nim mowa to dostojna limuzyna, niezbyt często spotykana na polskich drogach.
25 sierpnia 2021
Jak obniżyć koszty floty samochodowej?
Firmowa flota pojazdów to nie tylko auta ciężarowe służące do transportu towarów. To również mnóstwo pojazdów osobowych – dla przedstawicieli handlowych, kadry 
12 lipca 2021
Poszukujemy nowej lokalizacji na Śląsku.
W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy obiektu na terenie Katowic lub miejscowości ościennych z przeznaczeniem na serwis blacharsko-lakierniczy.
Programy partnerskie
Program lojalnościowy
5%
zwrotu wartości
Twojej naprawy Program lojalnościowy
Program poleceń
100 PLN
za każdą naprawę
z Twojego polecenia Program poleceń
Błyskawiczna wycena

Wypełnij dane kontaktowe, załącz poglądowe zdjęcia uszkodzeń i prześlij nam jednym kliknięciem.

W ciągu jednego dnia prześlemy wstępną wycenę naprawy Twojego samochodu!

Zaufaj nam, to proste!

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Wybierz lokalizację
  Telefon
  Dodaj załącznik
  Wyślij