Rekrutujemy. Dołącz do nas!

ABC-Cars to firma, którą tworzą wyłącznie pasjonaci motoryzacji. Od 2012 roku naprawiamy i dopieszczamy auta naszych klientów.
Nasze serwisy to miejsca, w których wykorzystujemy nie tylko wysokie kwalifikacje naszych pracowników, ale także nowoczesne technologie, których próżno szukać w innych warsztatach.

Obecnie do naszych oddziałów w Warszawie oraz podwarszawskim Klaudynie poszukujemy osób na stanowiska:

Lakiernik samochodowy:

Wymagania na stanowisku:

➡️ doświadczenie zawodowe w zakresie lakierowania samochodów,
➡️ pasja zawodowa i chęć uczenia się.

Pomocnik lakiernika samochodowego

Wymagania na stanowisku:

➡️ doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania elementów samochodowych do lakierowania,
➡️ lub doświadczenie zawodowe w zakresie detailingu samochodowego.

Szukamy osób, które w krótkim czasie chcą się stać samodzielnymi lakiernikami samochodowymi. Zapewniamy możliwości zdobycia kwalifikacji dzięki szkoleniom z udziałem doświadczonych lakierników jak i techników naszych dostawców materiałów lakierniczych.

Lubimy swoją pracę, mamy nadzieję, że nowi pracownicy będą się dobrze u nas czuli i będą chcieli z nami pracować na stałe.

Dołącz do nas!

Aplikacje prosimy składać na adres rekrutacja@abc-cars.pl w tytule maila prosimy o wskazanie stanowiska oraz miejsca pracy (Warszawa lub Klaudyn). Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń: 519 321 241

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”